ZAPROJEKTUJ ŻYCIE SWOICH MARZEŃ

LIFEBOOK PREMIUM

Odkryj czego tak naprawdę chcesz we wszystkich 12 obszarach swojego życia i zdobądź to!

Data następnego spotkania: Czas najbardziej odpowiedni dla Ciebie!

Witaj!

Jestem Regina – mama, właścicielka firmy, coach oraz Certyfikowany Lifebook Leader i jestem tu, by pomóc Ci odkryć, kim naprawdę jesteś i czego tak naprawdę w swoim życiu chcesz. Pozwól więc, że zapytam:

Gdybyś mogła zaprojektować swoje idealne życie – jak ono by wyglądało? Co byś robiła każdego dnia? Jak wyglądałoby Twoje ciało? Co byś czuła? Gdzie chciałabyś mieszkać i dokąd podróżować? Kogo byś kochała i jak?

A kolejne pytanie brzmi: czy żyjesz tym idealnym życiem TERAZ? Czy jesteś tym, kim naprawdę chcesz być? A może zmagasz się, ze znalezieniem kierunku, goniąc za celami, które nie należą do Ciebie?

Prawda jest taka – bez względu na to, jak teraz wygląda Twoje życie – masz absolutną moc, aby zamienić je w prawdziwe arcydzieło. Musisz tylko wiedzieć, jak wygląda Twoje arcydzieło. Potrzebujesz tylko jasnej wizji swojego życia.

Jeśli więc słyszysz w sobie cichy głos, który mówi ci, że możesz zrobić więcej, być kimś więcej, żyć bardziej – przeczytaj do końca i dowiedz się, jak możesz przejąć kontrolę nad własnym szczęściem i zamienić swoje Życie w żywe arcydzieło z Lifebook!

Zmień Swoje Życie w Żywe Arcydzieło

Lifebook to program, który umożliwia Ci WYOBRAŻAĆ, PLANOWAĆ i OSIĄGAĆ najlepsze życie na Twoich własnych warunkach. To system, dzięki któremu projektujesz i wdrażasz styl życia najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Dzięki intuicyjnemu procesowi krok po kroku odkryjesz, kim naprawdę jesteś, czego chcesz w 12 obszarach swojego życia i zaprojektujesz osobisty plan działania, aby to urzeczywistnić.

Lifebook zapewnia przejrzystość, narzędzia i rozmach, których potrzebujesz, aby przestać stać w miejscu i przygaszać swoje światło, a w zamian zająć miejsce kierowcy w swojej podróży zwanej Życiem i zamienić je w żywe arcydzieło!

Najważniejsza Książka Jaką Kiedykolwiek Posiadałaś

Pod koniec programu Lifebook będziesz posiadała 100-stronicową książkę o Tobie – stworzoną przez Ciebie – zawierającą krystalicznie czystą wizję osoby, którą chcesz się stać i życia, którym chcesz żyć, wolnym od stereotypowych celów narzuconych na Ciebie przez społeczeństwo.

Każde marzenie, każde pragnienie, każdy cel – wszystko, czym naprawdę chcesz być i robić – zapisane jest na kartach Twojego osobistego planu życia. Twój Lifebook.

Po ukończeniu, Lifebook szybko stanie się najważniejszą książką na Twojej półce. Będziesz jej regularnie używać, aby kierować swoimi działaniami i decyzjami podczas pracy nad tworzeniem wymarzonego życia pełnego autentyczności, spełnienia i ciągłego rozwoju.

 
 

Osiągnij Swoją Wizję Sukcesu
We Wszystkich 12 Obszarach Twojego Życia

Większość ludzi koncentruje się tylko na poprawie swojej kariery, bogactwa, zdrowia i relacji – ale w rzeczywistości jest o wiele więcej dziedzin życia, które kształtują Twój sukces, szczęście i prawdziwe spełnienie.

Lifebook zabierze Cię w otwierającą oczy głęboką podróż do wszystkich 12 wymiarów Twojego życia i umożliwi Ci rozwój w każdym z nich: bez poświęcania lub narażania jednego obszaru na rzecz innego.

Zdrowie i Kondycja

Intelekt

Emocje

Charakter

Duchowość

Związek miłosny

Rodzicielstwo

Społeczność

Kariera

Finanse

Jakość Życia

Wizja Życia

Jak Lifebook Zmieni Twoje Życie

Zyskasz Jasność Co Do Wizji Swojego Życia

Stworzysz piękną, krystalicznie czystą wizję swojego najlepszego życia, która zainspiruje Cię i popchnie do przodu. Nawiążesz głęboki kontakt z tym, kim jesteś i odkryjesz dokładnie, czego chcesz we wszystkich 12 obszarach swojego życia. To da Ci jasne ramy decyzyjne do realizacji Twoich najważniejszych celów – bez marnowania czasu na niepotrzebne rozpraszanie uwagi.

Osiągniesz Sukces We wszystkich 12 Obszarach Życia

Zbudujesz zrównoważone życie, w którym każdy ważny dla Ciebie wymiar będzie harmonijnie współgrał z pozostałymi. Stworzysz idealną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym bez poczucia, że musisz się poświęcać, iść na kompromis lub zaniedbywać jakąkolwiek dziedzinę swojego życia, aby osiągnąć sukces w innej. W końcu odkryjesz, że można mieć wszystko!

Odzyskasz Kontrolę Nad Swoim Życiem

Doświadczysz głębokiej zmiany paradygmatu, kiedy zdasz sobie sprawę, że Twoje życie należy do Ciebie i że masz pełną kontrolę nad jego rozwojem. Przestaniesz żyć na autopilocie i zasiądziesz za kierownicą swojego życia. Staniesz się swoim własnym guru i rozwiniesz w sobie wewnętrzną siłę i pełne szacunku odrzucenie pomysłów innych ludzi na temat sukcesu lub oczekiwań wobec Ciebie.

Zorganizujesz i Zmierzysz Swój Rozwój Osobisty

Będziesz w stanie ujednolicić wszystkie dotychczasowe nauki, strategie i narzędzia dotyczące rozwoju osobistego w jeden system, który nada strukturę Twojemu rozwojowi. Dzięki jednemu ujednoliconemu planowi działania dla wszystkich 12 obszarów swojego życia, będziesz dokładnie wiedzieć, na czym się skupić w następnej kolejności, bez poczucia przytłoczenia. Użyjesz testu Lifebook, aby zmierzyć swoje postępy i utrzymać motywację do osiągnięcia swoich celów.  

Z Łatwością Pokonasz Trudne Życiowe Przejścia

Znajdziesz jasny kierunek, a nawet odkryjesz siebie na nowo w obliczu trudnych okoliczności i zmian życiowych, takich jak rozwód, zerwanie, zmiana kariery, problemy zdrowotne, kryzysy duchowe, kryzys wieku średniego, opuszczenie domu przez dzieci, strata osobista itp. Zbudujesz niezachwianą wewnętrzną moc i odporność oraz z łatwością będziesz pokonywać nieoczekiwane życiowe wyzwania lub przeszkody.

Czego Doświadczysz w Programie Lifebook Premium

Twoje doświadczenie z programem Lifebook Premium będzie miało miejsce w pięknie zaprojektowanej aplikacji Lifebook, dostępnej zawsze i wszędzie na komputerze stacjonarnym, telefonie komórkowym lub tablecie.

Na tej wszechstronnej platformie znajdziesz treści związane z programem Lifebook (filmy i edytowalne szablony), stałe wsparcie coachingowe ode mnie, Lidera Lifebook oraz lokalną i globalną społeczność Lifebook, która podziela Twoją podróż.

Oto, co otrzymujesz:

12 Filmów Szkoleniowych Dla 12 Kategorii

Otrzymasz dostęp do wysokiej klasy filmów z udziałem założyciela Lifebook – Jona Butchera – który w filmie przeprowadzi Cię przez każdy etap procesu Lifebook.

Każdy film koncentruje się na jednej z kategorii Lifebook i wiedzie Cię przez bardzo znaczący 4-etapowy proces tworzenia atrakcyjnej wizji dla tej kategorii.

W każdym filmie szkoleniowym znajdziesz także mądrość społeczności — przełomowe, zmieniające paradygmaty spostrzeżenia pochodzące od starannie dobranej grupy uczniów Lifebook, którzy odnieśli największe sukcesy.

Szablon Dla Każdej z 12 Kategorii Lifebook

Tchnij życie w swój spersonalizowany Lifebook dzięki wspaniałym, łatwym w użyciu szablonom dla każdej z 12 kategorii życia.

Zyskasz krystalicznie czystą jasność w każdym wymiarze swojego życia, definiując swoje przekonania, czego chcesz, dlaczego tego chcesz i jak zamierzasz to osiągnąć. Zapisując wszystkie swoje przemyślenia w tych gotowych szablonach, stworzysz swój własny Lifebook.
Możesz także wydrukować swój Lifebook, oprawić go i wyeksponować na półce z książkami jako piękne przypomnienie Twojej drogi do niezwykłego życia.

Spersonalizowany Coaching z Twoim Lifebook Liderem

W doświadczeniu programu Lifebook Leader będziesz miała wsparcie i wskazówki ode mnie, od Twojego Lifebok Lidera, na każdym kroku tej podróży.

Co tydzień będziemy uczestniczyć w ekskluzywnej, osobistej rozmowie coachingowej NA ŻYWO, aby omówić Twoje postępy, odpowiedzieć na Twoje pytania i stworzyć dopasowane do Ciebie strategie, które pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele w każdej z 12 kategorii Lifebook.

To bezcenna okazja do szczerej i głębokiej współpracy z Certyfikowanym Liderem Lifebook. Wielu uczestników kursu uważa, że jest to najważniejszy punkt programu Lifebook, który pozwala im skupić się i zmotywować do pozostania na właściwej drodze.

Ekskluzywna Społeczność i Wydarzenia Lifebook

Rozpoczniesz także podróż Lifebook ze swoją lokalną społecznością, dzięki której będziecie mogli wspierać się i podnosić na duchu na każdym kroku.

Będziesz mogła stworzyć swój własny profil i dodać swoją lokalizację, aby łatwo łączyć się z uczestnikami Lifebook w pobliżu lub na całym świecie. Możesz także organizować własne lub brać udział w wydarzeniach online i spotkaniach na żywo organizowanych przez członków Lifebook.

Dołączasz do globalnej społeczności ludzi będących w dokładnie tej samej podróży ku niezwykłemu życiu. Zawieraj przyjaźnie, proś o pomoc i współpracuj z innymi członkami w swojej prywatnej grupie.

Poznaj Założycieli Lifebook – Jon & Missy Butcher

Lifebook zaczął się od dwojga ludzi, którzy odmówili życia zwykłym życiem. Jon i Missy Butcher są autorami Lifebook, ale nie są nauczycielami rozwoju osobistego. Są kochankami, artystami, przedsiębiorcami i poszukiwaczami przygód, którzy zaprojektowali życie, które większość ludzi mogłaby nazwać niemożliwym.

Jon i Missy wspólnie założyli 19 firm i organizacji filantropijnych, których celem jest wywieranie wpływu. Są wolni finansowo. Cieszą się burzliwym romansem, nawet po dziesięcioleciach małżeństwa. Mieszkają w wielu krajach rocznie, w tym w wymarzonym domu, który budują na odległej hawajskiej wyspie. Są to dziadkowie po pięćdziesiątce, którzy wyglądają i czują się o dekadę lub dwie młodziej.

Każdy aspekt życia Jona i Missy wydaje się być sprzeczny z oczekiwaniami społeczeństwa: nie dlatego, że są mądrzejsi, bardziej utalentowani lub mają więcej szczęścia niż ktokolwiek inny – ale dlatego, że zaprojektowali to w ten sposób za pomocą systemu Lifebook.

Dziś misją Jona i Missy jest rozpowszechnienie Lifebook wśród co najmniej miliona ludzi na całym świecie. I dalsze dążenie do jak najwyższej jakości życia, jednocześnie zachęcając innych, by robili to samo.

Poznaj Swojego Leader'a - Regina Wnęk

Jestem Regina, żyjąca na swoich zasadach, w pełni szczęśliwa żona, mama trójki dzieci, właścicielka firmy, coach. Dwie najważniejsze dla mnie wartości – wolność i niezależność – są kompasem, który wyznacza kierunek moich wyborów.

Dlatego porzuciłam dobrze płatny i bezpieczny etat i rozpoczęłam pracę na własny rachunek.
Pasjonuje mnie ciągły rozwój i samopoznanie. Jestem ciekawa świata, ludzi i ich wyjątkowości.
Pomagam kobietom odkryć, kim naprawdę są i zbudować życie, jakiego naprawdę pragną. Pomagam im uwierzyć, że szczęście w ich życiu zależy tylko od nich i tylko one mają na nie wpływ.
Wierzę, że świat będzie lepszym miejscem, gdy każdy odkryje, jak wielka moc w nim drzemie, jak wielki ma wpływ na własne życie, określi swój życiowy cel i drogę do osiągnięcia tego celu.
Jestem tutaj, aby pomóc Ci odkryć Twoje prawdziwe JA i zmienić Twoje życie w żywe arcydzieło!

Tak działa Lifebook, a ja jestem tutaj, aby pomóc Ci przejść przez ten proces jako Certyfikowany Lifebook Lider.

Rozwój osobisty fascynował mnie odkąd pamiętam, zawsze czułam, że jest w nas coś więcej. Jako nastolatka chłonęłam wszystko, co było związane z tą dziedziną – czytałam, słuchałam, oglądałam. Im więcej odkrywałam, tym bardziej rosła moja ciekawość i potrzeba wiedzy. Tak naprawdę szukałam dla siebie odpowiedzi na pytanie: kim i dlaczego tu jestem? Po co żyję? Dokąd zmierzam i jaki w tym cel? Miałam ogromną potrzebę nadania swojemu życiu sensu, którego wtedy nie mogłam w nim dostrzec i poczuć. Brak poczucia sensu i znaczenia we własnym życiu wyrządza ogromne szkody. Czasem mniej świadomie, czasem bardziej.

Punktem zwrotnym było dotknięcie dna. Wiedziałam, że musi być inaczej, lepiej, ale nie wiedziałam jak. Co to właściwie oznacza i jak to osiągnąć?

I wtedy trafiłam na Lifebook, który pomógł mi nadać właściwy kierunek, wyznaczyć cel, przywrócić sens.

Kilka tygodni spędzonych dogłębnie z każdą ważną dziedziną mojego życia, dzięki którym odkryłam CO, a przede wszystkim DLACZEGO jest dla mnie ważne w życiu. Wątpliwości rozwiały się, myśli skrystalizowały. Niekorzystnym, negatywnym myślom i nawykom powiedziałam stop, a moja własna wizja siebie nadała kierunek całemu mojemu życiu.

Teraz jestem szczęśliwą, spełnioną osobą, kobietą, która w pełni wykorzystuje swój potencjał, bez wyrzutów sumienia, bez poczucia winy. Wolna i niezależna.

Dzięki procesowi Lifebook odkryłam siebie, znalazłam odpowiedzi na najważniejsze pytania w sobie, bez których nie byłabym w stanie nadać swojemu życiu wagi, na jaką zasługuje. Lifebook pomógł mi odkryć, jak ważne jest, aby wiedzieć, KIM JESTEŚ, czego CHCESZ, jakie są Twoje PRAGNIENIA, dlaczego tak ważne jest, by ZA NIMI PODĄŻAĆ, a następnie pokazał, JAK je urzeczywistnić!

I chcę pomóc Ci zrobić to samo! Właśnie dlatego tu jestem. Chcę, żebyś poczuła to samo, abyś odkryła, ile masz mocy i ile znaczysz. Aby pomóc Ci uwierzyć, że możesz żyć idealnie dla siebie i że od Ciebie zależy jak to będzie wyglądało. A przede wszystkim – że to jest MOŻLIWE! Program Lifebook i moje wsparcie pomogą Ci zmienić Twoje życie w prawdziwe arcydzieło!

Lifebook Działa!

Niezależnie od tego, czy szukasz jasnej wizji swojego życia, sprawdzonego systemu do osiągnięcia swoich celów, czy chcesz odkryć siebie na nowo – Lifebook zapewnia narzędzia, przejrzystość i inspirację, których potrzebujesz, aby dotrzeć tam, gdzie chcesz.

Tak jak w przypadku ponad 60 000 absolwentów Lifebook na całym świecie.

Lifebook Jest Dla Ciebie, Jeśli:

Pragniesz odkryć, kim naprawdę jesteś, jaki jest Twój wyjątkowy cel i czego naprawdę chcesz w każdej dziedzinie swojego życia – bez zadowalania się czyjąś wersją sukcesu.

Czujesz niewykorzystany potencjał w swoim życiu, jakbyś utknęła w miejscu, podczas gdy mogłabyś robić lub osiągać coś więcej.

Osiągnęłaś pewien poziom sukcesu w niektórych dziedzinach życia, ale czujesz, że poświęciłaś zbyt wiele w innych obszarach, aby to osiągnąć (np. rezygnacja z czasu rodzinnego dla kariery).

Szukasz jasności, bo przechodzisz przez ważny punkt zwrotny w swoim życiu (np. rozwód, zmiana kariery, strata osobista itp.)
Chcesz polepszyć swoje życie dzięki sprawdzonym strategiom projektowania stylu życia, które mogą szybko zmienić Twoją produktywność, sposób myślenia i skuteczność.

Skończyłaś z pozwalaniem na to, aby życie Ci się przytrafiało; chcesz wziąć swoje przeznaczenie w swoje ręce i sprawić, by życie stawało się dla Ciebie!

Rozpocznij Swoją Przygodę z Lifebook Premium Teraz!

Oto, Co Otrzymasz:

Filmy szkoleniowe dla 12 kategorii Lifebook: prowadzące Cię przez każdy krok programu Lifebook.

Szablon dla 12 kategorii Lifebook: z możliwością edytowania, zapisu, druku.

Aplikację Lifebook, aby mieć dostęp do programu w każdej chwili, a także wersja dla komputerów i tabletów.

Bezterminowy dostęp do całego programu i wszystkich jego zasobów.

6 godzin coachingowych: sesje 1 na 1.

Cotygodniowe Grupowe Sesje Coachingowe.

Bieżące wsparcie w grupie Whatsapp.

Zapisz się teraz!

Stwórz Swój Własny Lifebook

3900 PLN

1600 PLN

Zdobądź dostęp do Lifebook Program w apilkacji Lifebook App (Apple, Android, Desktop).

Najczęściej Zadawane pytania

Lifebook to proces projektowania swojego stylu życia, w którym jesteś prowadzona do stworzenia swojej wizji sukcesu w każdym z 12 obszarów swojego życia.
Podczas tego potężnego procesu autorefleksji dogłębnie przeanalizujesz swoje przekonania, motywacje, aspiracje i stworzysz praktyczne strategie, aby osiągnąć swoje cele. Oto dokładnie, jak to działa:

1. Oglądasz film w danej kategorii, który zabierze Cię w otwierającą oczy podróż do samopoznania.

2. Wypełniasz szablon danej kategorii, określając swoje przekonania, czego chcesz, dlaczego tego chcesz i jak zamierzasz to stworzyć. Taki szablon możesz spersonalizować: dodać osobiste zdjęcia, obrazy, cytaty i inne inspirujące elementy.

3. Przeprowadzasz znaczącą, stymulującą dyskusję ze swoim Lifebook Liderem, aby przejrzeć to, co napisałeś i usunąć wszelkie przeszkody, które możesz napotkać.

4. Powtarzasz ten proces dla każdej z 12 kategorii, w wyniku czego tworzysz swój własny Lifebook – najważniejszą książkę, jaką kiedykolwiek będziesz posiadać.

Otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, aby ukształtować osobistą wizję w 12 kluczowych obszarach swojego życia, stworzyć swój własny, spersonalizowany Lifebook i zachować motywację na każdym kroku.

Obejmuje to dostęp do pięknie zaprojektowanej aplikacji Lifebook (dostępnej na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne), która zawiera: szkolenia wideo każdej z 12 kategorii Lifebook, edytowalne szablony dla 12 kategorii Lifebook (można ich używać na dowolnym komputerze), wsparcie coachingowe Lifebook Lidera lub Liderów w formie prywatnej grupy (nie FB) + dostęp do naszej wciąż rosnącej, globalnej społeczności Lifebook.

Jeśli jesteś zmęczona poczuciem, że skaczesz od jednej rzeczy do drugiej bez żadnego kierunku;
nie wiesz, jak zrównoważyć różne części swojego życia i nie możesz odnieść sukcesu w jednej dziedzinie, nie zaniedbując innej;
wiesz, czego chcesz i gdzie chcesz być, ale nie wiesz, co musisz robić każdego dnia, aby to osiągnąć,
to ten program pomoże Ci stworzyć jasną wizję i kroki działania dla 12 obszarów Twojego życia.

Istnieją 3 elementy, które wyróżniają Lifebook ponad inne programy dotyczące wyznaczania celów:

1. Podejście holistyczne – Lifebook pomaga stworzyć wizję dla wszystkich 12 wymiarów Twojego życia – nie tylko zdrowia, kariery czy finansów, ale dla wszystkiego pomiędzy, co jest równie ważne.

2. Spersonalizowany system – Lifebook to pusty system, który pomaga ci dotrzeć do tego, czego naprawdę chcesz w życiu. Wszystkie odpowiedzi pochodzą od Ciebie, a nie są wtłaczane w Ciebie. Jako konfigurowalny plan Twojego idealnego życia, jest on oparty na tym, jak wygląda Twoje wyobrażenie o sukcesie i spełnieniu – nie kogoś innego.

3. Wymierne wyniki – dzięki naszemu autorskiemu narzędziu do oceny (Lifebook Assesment), Lifebook faktycznie mierzy Twoją transformację po określonym czasie i we wszystkich 12 kluczowych wymiarach życia.

Masz Dodatkowe Pytania?

Porozmawiaj ze swoim Lifebook Leaderem, aby uzysykać odpowiedzi, których potrzebujesz, do podjęcia najlepszej dla siebie decyzji.

Zapisz się teraz!

Stwórz Swój Własny Lifebook

3900 PLN

1600 PLN

Zdobądź dostęp do Lifebook Program w aplikacji Lifeboom App (Apple, Android, Desktop).

„Nie pozwól, aby Twój ogień zgasł. Nie pozwól bohaterowi w Twojej duszy zginąć w samotnej frustracji za życiem, na które zasługujesz i którego nigdy nie byłeś w stanie osiągnąć. Świat, którego pragniesz, można zdobyć. Istnieje. To jest prawdziwe. To jest możliwe. To jest Twoje." - Ayn Rand